SPORT

SPORT

SPORT

“Kërcënohet” Mario Balotelli

Agjenti i njohur, Mino Raiola, thotë se e ka gjetur një zgjidhje se si do ta mbajë Mario Balotellin larg kartonëve të kuq. Balotelli është ndëshkuar me tre ...
Konfirmohet: Super lajm për Ranierin, i vijnë dy oferta

Claudio Ranieri u shkarkua mbrëmë nga Leciesteri, por menjëherë kanë vërshuar ofertat në drejtim të tij. Trajneri italian u shkarkua nga kampioni i Premier Ligës, pasi në këtë ...
Lajm fantastik për Adnan Januzajn

Sipas ish trajnerit të Manchester United, David Moyes, kosovari Adnan Januzaj është duke performuar më mirë si një i huazuar në Sunderland sepse është duke luajtur më shumë ...
Perez dhe Zidane, do ta ‘çmendin’ botën e futbollit me këtë transferim

Real Madridi është duke menduar që ta transferoj mbrojtësin e Juventusit, Leonardo Bonuccin. Mbrojtësi italian që në ndeshjen ndaj Palermos pati përleshje verbale me trajnerin Massimiliano Allegri, në ...
Ofertë milionëshe nga Kina, vendos Bacca

Carlos Bacca ka marrë një vendim të rëndësishëm. Carlos Bacca nuk dëshiron të largohet nga Milan. Sulmuesi kamerunas ka marrë ofertë nga një klub kinez. Mirëpo, menaxheri i ...
Isco e nervozon Real Madridin

Mesfushori spanjoll, Isco e ka nervozuar Real Madridin. Marca raporton se deklarata e Iscos për të ardhmen ka shkaktuar nervozizëm në klubin e Real Madridit. Isco, i cili ...
Bacca mendon largimin

Sulmuesi mund të largohet nga Milan, pasi raportet me menaxherin Vincenzo Montella nuk i ka të mira Carlos Bacca mund të largohet shpejtë nga San Siro. Sulmuesi ka ...
Alves pati një kërkesë në adresë të Barcelonës, përgjigja do t’iu befasojë!

Dani Alves në verë u transferua si futbollist i lirë nga Barcelona te Juventusi. Pak muaj pas mbërritjes së tij në Itali, dhe mos përshtatjes me klubin dhe ...
Ndryshojnë kuotat, ja koeficientet e skuadrave për të fituar Ligën e Kampionëve (Foto)

Pas ndeshjeve të para të fazës së 1/16-ve, sigurisht që kanë ndryshuar dhe kuotat në kompanitë e basteve sa i përket bastit se cila skuadë do të triumfojë ...
Fitore jobindëse e Sevillas

Sevilla e ka fituar me rezultat 2-1 ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve kundër Leicester Cityt, para tifozëve në Ramon Sanchez Pizjuan. Vendasit ...