SHOWBIZ

Egzona bëhet sërish nuse, me këtë frizurë do ta ‘shkrijë’ burrin e saj

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona është gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar si nuse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin. /ORAinfo/


Piatek në Tottenham? Reagon Mourinho

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona është gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar si nuse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin. /ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

To Top