SHOWBIZ

Elita e Gjiko dalin bashkë me djalin, vëmendje merr veshja e tyre

Elita dhe Gjiko po shijojnë çaste me djalin.

Ai është një nga çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera të show biz-it shqiptar.

Elita Rudi dhe Gjiko kudo shfaqen së bashku, derisa nuk hezitojnë të ndajnë edhe momente me adhuruesit e tyre në rrjete sociale.

Së fundmi është modelja që ka publikuar një fotografi mjaftë të ëmbël me reperin dhe djalin e tyre, Zërin teksa ka shkruar:

“Heshtja e natyrës flet me ndershmëri më të lartë se çdo fjalë”.


Klopp flet pas fitores ndaj Manchester United, befason me deklaratën

Elita dhe Gjiko po shijojnë çaste me djalin.

Ai është një nga çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera të show biz-it shqiptar.

Elita Rudi dhe Gjiko kudo shfaqen së bashku, derisa nuk hezitojnë të ndajnë edhe momente me adhuruesit e tyre në rrjete sociale.

Së fundmi është modelja që ka publikuar një fotografi mjaftë të ëmbël me reperin dhe djalin e tyre, Zërin teksa ka shkruar:

“Heshtja e natyrës flet me ndershmëri më të lartë se çdo fjalë”.

Klopp flet pas fitores ndaj Manchester United, befason me deklaratën

Most Popular

To Top