SHOWBIZ

Genta tregohet shtepiake, gatuan për të dashurin e saj turk

Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli tash e sa muaj ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Këngëtarja që nga lidhja me biznesmenin turk është në fokus të mediave rozë.

Shkak për këtë vëmendje sigurisht që është mënyra e jetës së saj me luksin e tepruar të cilin e shfaq me krenari, shkruan Kosovarja.

I dashuri i saj është bërë thuajse ‘lodra’ e Gentës, pasi fjala e saj bëhet urdhër për të.

Shëtitje të shumta, vetura luksoze, dhurata e surpriza vazhdimisht po përjeton këngëtarja.

Por edhe kujdesi i saj ndaj të dashurit nuk po mungon. Këtë e ka dëshmuar Genta me storiet e fundit.

Ajo fillimisht shfaq vetën duke përgaditur mish, kurse më pas poston të dashurin duke ngrënë. Duket se edhe nga kuzhina është e zonja.


Acar dhe mjerim/ Shihni si po vuajnë fëmijët sirianë nga i ftohti (FOTO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli tash e sa muaj ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Këngëtarja që nga lidhja me biznesmenin turk është në fokus të mediave rozë.

Shkak për këtë vëmendje sigurisht që është mënyra e jetës së saj me luksin e tepruar të cilin e shfaq me krenari, shkruan Kosovarja.

I dashuri i saj është bërë thuajse ‘lodra’ e Gentës, pasi fjala e saj bëhet urdhër për të.

Shëtitje të shumta, vetura luksoze, dhurata e surpriza vazhdimisht po përjeton këngëtarja.

Acar dhe mjerim/ Shihni si po vuajnë fëmijët sirianë nga i ftohti (FOTO)

Por edhe kujdesi i saj ndaj të dashurit nuk po mungon. Këtë e ka dëshmuar Genta me storiet e fundit.

Ajo fillimisht shfaq vetën duke përgaditur mish, kurse më pas poston të dashurin duke ngrënë. Duket se edhe nga kuzhina është e zonja.

Acar dhe mjerim/ Shihni si po vuajnë fëmijët sirianë nga i ftohti (FOTO)

Acar dhe mjerim/ Shihni si po vuajnë fëmijët sirianë nga i ftohti (FOTO)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

To Top