11 të shëruar nga koronavirusi në Gjakovë

Pompeo sulmon Kinën: Ka dëshmi mjaftueshëm që tregojnë se COVID-19 doli nga laboratori në Wuhan

Nga 16 të prekurit me koronavirus në Gjakovë, janë shëruar 11 pacientë.

Drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Gjakovës, Ferdinand Kolaj, ka bërë të ditur se janë gjithsej 11 persona të shëruar nga koronavirusi i ri.

Në këtë komunë gjithsej 16 qytetarë janë prekur nga kjo sëmundje, prej tyre 11 janë shëruar dhe një ka vdekur.

“Gjakova në rrugë të mbarë, 11-të shëruar nga Covid 19 në Komunën tonë, durim edhe pak deri sa të largohet përfundimisht pandemia nga vendi ynë”, ka shkruar Kolaj në Facebook.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !