Home / 2017 / Qershor

Monthly Archives: Qershor 2017

A e keni parë këtë detaj në foton e djalit të Adelinës? (FOTO)

A e keni parë këtë detaj në foton e djalit të Adelinës? (FOTO)

Adelina Ismajli sapo është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj kanë emëruar djalin me emrin Uliks, shkruan arbresh.info. E, sot Val Krasniqi babai i Uliksit ka postuar një foto të djalit ku duket dora e tij. Por, një detaj mjaft i çuditshëm u pa në duart …

Read More »

‘Xhesika’ bën aksident, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Aktorja Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si “Xhesika” në serialin “O sa mirë’ ka pësuar një aksident të vogël. Këtë e ka bërë të ditur një burim i cili ka qenë në vendin e ngjarjes. Sipas këtij burimi ngjarja ka ndodhur në magjistralen Pejë/Prishtinë. E kontaktuar nga …

Read More »

Gjesti i Ronaldos po bën xhiron e botës kur Quaresma humbi penalltinë (Video)

Gjesti i Ronaldos po bën xhiron e botës kur Quaresma humbi penalltinë (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=8tseApFofi0   Cristiano Ronaldo është një kapiten për tu marrë shembull. Pavarësisht zhgënjimit të madh pas humbjes ndaj Kilit në Kupën e Konfederatave, Ronaldo është treguar një lider i vërtetë me shokët e skaudrës madje edhe ndaj Quaresmas i cili humbi penalltinë. Pas gabimit Quaresma nuk u bashkua me grupin …

Read More »

Femra, po rrezikoheni nga kanceri i gjirit si shkak i këtij gabimi në pishinë

Mos notoni ndërsa keni aplikuar krem mbojtës ndaj dielli – nëse nuk doni të merrni kancer. Një përbërës i përdorur në kremrat mbrojtës bëhet toksik kur reagon me klorin dhe rrezet ultravjollcë, gjetën studiuesit. Avobenzeni konsiderohet si bllokuesi i rrezeve të diellit më popullor në botë për shkak të aftësisë …

Read More »

Donnarumma i jep edhe një shans Milanit, të hënën takimi përfundimtar (FOTO)

Donnarumma i jep edhe një shans Milanit, të hënën takimi përfundimtar (FOTO)

Milani dhe portieri Gianluigi Donnarumma do të provojnë sërish të hënën që përfundimisht të gjejnë një zgjedhje për të mos i ndarë rrugët, transmeton ORAinfo. Donnarumma do të takohet të hënën me drejtuesit e Milanit për marrë një vendim përfundimtar mbi zgjatjen e kontratës së tij ose jo. 18-vjeçari fillimisht …

Read More »

Lloji i porno-filmave të cilin shumica e femrave po e shikojnë

Lloji i porno-filmave të cilin shumica e femrave po e shikojnë

Diskutimi në mënyrë të hapur i dëshirave seksuale mund të jenë gjëja më e vështirë se çka mund të bëjnë dy gjinitë – pavarësisht se kjo shpie në seks më të mirë. Por edhe atëherë kur personi që e duam nuk i din dëshirat tona, mundësitë janë të mëdha që …

Read More »

Keni fjetur më gjatë se zakonisht dhe ndjeheni tejet të lodhur? Kjo është arsyeja

Keni fjetur më gjatë se zakonisht dhe ndjeheni tejet të lodhur? Kjo është arsyeja

Është vikendi dhe me padurim prisni të flini: ka qenë javë e gjatë dhe besoni se 10 orë gjumë do të bëjnë mrekulli, apo jo? Gabim! Sipas ekspertit të gjumit dhe autor i shumë librave, Dr. Michael Breus, thotë se jo domosdoshmërish më shumë gjumë do të thotë se është …

Read More »

Milan vazhdon të shpresoj në transferimin e këtij super lojtari! (Foto)

Milan vazhdon të shpresoj në transferimin e këtij super lojtari! (Foto)

Milani duket mjaft i bindur për një marrëveshje të mundshme me Bayer Leverkusesnin për mesfushorin, Hakan Calhanoglu, transmeton zeri. Turku është shumë i lidhur më një kalim drejt Milanit. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella dëshiron të shtojë kreativitetin në ekipin e tij. Leverkuseni është duke kërkuar 30 milionë euro për …

Read More »

Nuk ka dilema, Real Madrid ‘godet’ me transfertën e parë (Foto)

Nuk ka dilema, Real Madrid ‘godet’ me transfertën e parë (Foto)

Portieri David De Gea ka vendosur të largohet nga rezidenca në Manchester me vlerë 3.85 milionë sterlina për tu transferuar në Spanjë tek Real Madrid. Pas dështimeve të negociatave me Donnarumman, skuadra e drejtuar nga Zidane ështu duke mbyllur negociatat për të marrë shërbimet e “gardianit” spanjoll, shkruan SYRI.net. Sipas …

Read More »