Home / 2017 / Tetor

Monthly Archives: Tetor 2017

Macja nuk e lë burrin ta rrahë gruan e tij

Macja nuk e lë burrin ta rrahë gruan e tij

Ndoshta keni menduar se macet nuk janë krijesa po aq të mira dhe të dashura sa qentë. Megjithatë, pasi ta shihni këtë video do të mendoni krejt ndryshe. Kush do të thoshte se macja do të mbronte pronarin e saj nga ndonjë sulmues, transmeton Gazeta Express. Kushdo që ka thënë …

Read More »

Cilat këngëtare i ndanë burrat nga gratë e tyre?

Cilat këngëtare i ndanë burrat nga gratë e tyre?

Flirte, afera, lidhje, bashkëjetesa, martesa…Të zakonshme në jetën e çdo personi, edhe të njerëzve të famshëm. Ndër vite kemi dëgjuar thashetheme nga më të ndryshmet, që edhe na kanë tronditur. Është folur e flitet kaq shumë për jetën private të këngëtareve tona, thashetheme këto që shpesh kanë dalë edhe të …

Read More »

Napoli – Inter, përfundon derbi i Serie A

Napoli – Inter, përfundon derbi i Serie A

Napoli dhe Interi kanë barazuar 0:0 në “San Paolo”. Napoli dhe Interi kanë ndarë pikët në xhiron e nëntë në Serie A pasi barazuan 0:0 në ndeshjen që u zhvillua në “San Paolo”. Dyja skuadrat dhuruan spektakël me raste të shumta, por nuk arritën t’i tundin rrjetat, duke marrë në …

Read More »

Barcelona – Malaga, përfundon ndeshja

Barcelona – Malaga, përfundon ndeshja

Barcelona ka fituar në shtëpi ndaj Malagas me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e nëntë të kampionatit spanjoll, La Liga. Skuadra e Ernesto Valverdes ka vazhduar dominimin e tyre në kampionatin spanjoll, duke marr edhe fitoren e tetë nga nëntë ndeshje të luajtura. Gjiganti katalunas ka mposhtur …

Read More »

Granit Xhakës po i ndodh më e keqja tek Arsenali

Granit Xhakës po i ndodh më e keqja tek Arsenali

Granit Xhaka ka qenë shënjestër e kritikëve qysh pas disfatës në Premierë Ligë ndaj Watfordit. Arsenali pësoi 2 me 1 në ndeshjen e fundit në Premierë Ligë ndaj Watfordit, ku Granit Xhaka ishte asistues i golit të vetëm në “Topçinjtë”. Por, pavarësisht kësaj, Xhaka është kritikuar ashpër për rolin e …

Read More »

Aguero po shkruan histori në Premier Liga

Aguero po shkruan histori në Premier Liga

Manchester City ka arritur të fitojë sot kundër Burnley me shifrat 3-0 duke u larguar më shumë nga vendi i dytë. Sot për sulmuesin argjentinas ka qenë një ditë e veçantë duke u bërë golashënuesi më i mirë i klubit në histori të klubit me 177 gola, ku ka lënë mbrapa Eric Brook me 177 po me …

Read More »