Home / KOSOVA / Ka filluar marshi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Republikën e Kosovës

Ka filluar marshi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Republikën e Kosovës

Ka filluar marshi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Republikën e Kosovës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Në përkrahje të bashkimit të Luginës së Preshevës me Republikën e Kosovës ka filluar marshi në Prishtinë.

Marshi ka filluar nga Biblioteka Kombëtare në Prishtinë, nga ku ishin mbledhur qindra njerëz për të përkrahur këtë marsh.

Ky organizim ishte inciuar organizata Shoqata “Çamëria” dhe ishte përkrahur nga kryetari i Bujanovcit, Shaip Kamberi.

Kamberi kishte kërkuar përkrahje për këtë marsh, duke thënë se duhet mbështetur fuqishëm një nismë e tillë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 12:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365810
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ka filluar marshi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Republikën e Kosovës Ka filluar marshi në përkrahje të bashkimit të Luginës me Republikën e KosovësRating: 4.8