Home / KOSOVA / Komuna e Prishtinës vendosen grila ndaluese afër Qendrës së Studentëve

Komuna e Prishtinës vendosen grila ndaluese afër Qendrës së Studentëve

Komuna e Prishtinës vendosen grila ndaluese afër Qendrës së Studentëve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Si pasojë e aksidenteve të shpeshta, Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur se ka vendosur grila ndaluese në udhëkryqin pranë Qendrës së Studentëve.

“Edhe këmbësorët, edhe vozitësit, duhet të respektojnë rregullat dhe shenjat e komunikacionit. Në udhëkryqin pranë Qendrës së Studentëve, shpesh janë shkaktuar aksidente si pasojë e kalimit të rrugës në vend të gabuar. Tani kemi vendosur grilat ndaluese, ashtu që këmbësorët ta kalojnë rrugën vetëm ne vendkalimet e dedikuara për ta”, ka bërë të ditur Komuna.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=365761
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Komuna e Prishtinës vendosen grila ndaluese afër Qendrës së Studentëve Komuna e Prishtinës vendosen grila ndaluese afër Qendrës së StudentëveRating: 4.8