Home / KOSOVA / Presidenti Thaçi ‘shtrëngon‘ duart me Macron

Presidenti Thaçi ‘shtrëngon‘ duart me Macron

Presidenti Thaçi ‘shtrëngon‘ duart me Macron

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Presidenti i Kosovës po qëndron në Francë, ku para pak çastesh ka marrë pjesë në darkën e shtruar me liderët botërorë nga presidenti francez, Emmanuel Macron

Thaçi, është takuar me homologun e tij francez, Emmanuel Macron, në Paris të Francës.

Thaçi është duke qëndruar atje për të shënuar njëqindvjetorin e përfundimit të Luftës së Parë Botërore.

Klan Kosova ka siguruar një fotografi ku shihen dy presidentët duke i shtreguar dorën njëri tjetrit.

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është duke qëndruar në Paris të Francës për të shënuar njëqindvjetorin e përfundimit të Luftës së Parë Botërore dhe policia franceze është duke u përkujdesur për sigurinë e tij.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 10:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366114
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Presidenti Thaçi ‘shtrëngon‘ duart me Macron Presidenti Thaçi ‘shtrëngon‘ duart me MacronRating: 4.8