Home / SHOWBIZ / Agnesa Vuthaj del në rrugë me fustan të gjatë, kaq femër e bukur dhe me stil është ajo

Agnesa Vuthaj del në rrugë me fustan të gjatë, kaq femër e bukur dhe me stil është ajo

Agnesa Vuthaj del në rrugë me fustan të gjatë, kaq femër e bukur dhe me stil është ajo

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Agnesa Vuthaj është ndër femrat më të bukura në Kosovë.

Ajo ishte miss e tashmë ka një biznes të vetin me të cilin merret tërë kohën, shkruan ORAinfo.

Vuthaj ka një numër të madh të ndjekësve të cilët nuk i lë asnjëherë pasiv.
Gjithmonë shfaqet e veshur me shumë stil.

E tillë është shfaqur edhe sot e veshur me një fund të gjatë, ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 21, 2018 10:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=355498
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Agnesa Vuthaj del në rrugë me fustan të gjatë, kaq femër e bukur dhe me stil është ajo Agnesa Vuthaj del në rrugë me fustan të gjatë, kaq femër e bukur dhe me stil është ajoRating: 4.8