Home / SHOWBIZ / Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në Stamboll
Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në Stamboll

Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në Stamboll

Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në Stamboll

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi kanë një fole të re për familjen që po e krijojnë në shtetin turk.

Dyshja romantike raportohet se ka blerë një super vilë në Çekmekoy pasi u bë e ditur se janë në pritje të një djali.

Vila është katërkatëshe dhe është në qytetin e bukur të Stambollit, e cila u ka kushtuar rreth 800 mijë euro gjersa tashmë kanë një shtëpi në Zincirlikuyu.

Shtëpia do të ketë një kopsht të madh dhe pishinë fantastike që mund ta shfrytëzojnë edhe gjatë dimrit.

Gjithashtu dyshja janë në kërkim e sipër të një shtëpiakeje si dhe të një gruaje që do ta ndihmojë bukuroshen tonë ta rrit djalin që do të vjen në jetë gjatë vitit të ardhshëm.

Almeda së fundi ka filluar edhe një karrierë në fushën e muzikës, ku ka sjell këngën e parë të titulluar Alabama.

Ndryshe, Tolga është duke punuar në projekte të reja filmike që do të mund t’i shohim në ekranet e vogla televizive

Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në Stamboll

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 8, 2018 2:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=364898
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në Stamboll Almeda Abazi dha bashkëshorti blejnë shtëpi 800 mijë euro në StambollRating: 4.8