Home / SHOWBIZ / ‘Bekimi’ ka një djalë e një vajzë, do të befasuohuni sa i janë rritur

‘Bekimi’ ka një djalë e një vajzë, do të befasuohuni sa i janë rritur

‘Bekimi’ ka një djalë e një vajzë, do të befasuohuni sa i janë rritur

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Astrit Kabashi është ndër aktorët më profesionistë që ka kinmetografia kosovare.

Aktori i cili për shumë vite do të mbahet mend me rolin e tij më të popullarizuar të ‘Bekimit’ nga seriali vendor, “Kafeneja Jonë” është një baba dhe bashkëshort i lumtur, përcjell ORAinfo.

Të paktën këtë e tregojnë fotogtrafitë që ai ka publikuar nga portreti i tij familjar.

Ndonëse shkruhet pak për të, kureshtja është e madhe e fansave të aktrimit të tij.

Kjo është gruaja dhe dy fëmijët e ‘Bekimit’. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 9, 2018 11:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365689
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Bekimi’ ka një djalë e një vajzë, do të befasuohuni sa i janë rritur ‘Bekimi’ ka një djalë e një vajzë, do të befasuohuni sa i janë rriturRating: 4.8