Home / SHOWBIZ / E veshur me vello, Andrra shkon te frizeri, ai e rregullon e bën si princeshë

E veshur me vello, Andrra shkon te frizeri, ai e rregullon e bën si princeshë

E veshur me vello, Andrra shkon te frizeri, ai e rregullon e bën si princeshë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Andrra është gruaja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxhës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Andrra është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me vello të bardhë dhe shihet duke u grimosur.

Me këtë pamje ajo do ta shashtris edhe burrin e saj Sinanin./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 20, 2018 5:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=355222
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E veshur me vello, Andrra shkon te frizeri, ai e rregullon e bën si princeshë E veshur me vello, Andrra shkon te frizeri, ai e rregullon e bën si princeshëRating: 4.8