Home / SHOWBIZ / Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë

Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë

Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Enca është ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë muzikore.

Ajo vazhdon të sjellë shumë këngë dhe videoklipe për të cilat flitet gjatë tërë kohës, e sidomos për shkak të pamjes së saj, shkruan ORAinfo.

Enca ka shumë ndjekës për të cilët vazhdon të jetë shumë aktive.

E ndër postimet e fundit është edhe një foto në të cilën shihet e veshur me një stil që rrallëherë jemi mësuar ta shohim.

Kësaj radhe pra ajo ka ekpozuar vetëm gjoksin./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 19, 2018 10:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=354812
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parëRating: 4.8