Home / SHOWBIZ / FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit”

FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit”

FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madhë të natës në Revolve Awards.

Modelja 23 vjeçare mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt të premten(9 nëntor) në Palms Casino Resort në Las Vegas Nevada.

Image

Në mbrëmje ishin të ftura dhe modele të tjera si Shay Mitchell, Emily Ratajkowski dhe Olivia Culpo. Kendall shkëlqeu në mbrëmje me fustanin e zi të ngjitur mbas trupi duke treguar format prefekte të saj.

Image

The post FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit” appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 3:39 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365919
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit” FOTO/ Kendall Jenner në Revolve Award, shpallet “Ikona e vitit”Rating: 4.8