Home / SHOWBIZ / Genc Leka lanson baladën e titulluar ‘Shko’

Genc Leka lanson baladën e titulluar ‘Shko’

Genc Leka lanson baladën e titulluar ‘Shko’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtari nga Gjilani, Genc Leka, sot ka lansuar këngën e tij të re të titulluar “Shko”.

Për muzikën dhe orkestrimin e këngës janë përkujdesur “Duoo Bass Record”.

Tekstin e këngës e ka shkruar Agon Latifi, ndërsa në klarinet Mustaf Bajrami, e në harmonike Egzon Bajraliu.

Për videon është përkujdesur “Riversalstudio”.

Balada e re e Gencit menjëherë është pritur mirë nga kritikët e muzikës.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 6:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366029
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Genc Leka lanson baladën e titulluar ‘Shko’ Genc Leka lanson baladën e titulluar ‘Shko’Rating: 4.8