Home / SHOWBIZ / Kaltrina Selimi vesh jaknën me të çuditshme ndonjëherë!

Kaltrina Selimi vesh jaknën me të çuditshme ndonjëherë!

Kaltrina Selimi vesh jaknën me të çuditshme ndonjëherë!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja kosovare, Kaltrina Selimi vazhdon të mbetët një këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhimisht publikon foto të ndryshme për fansat e saj në Instagram.

Se fundmi, Kaltrina ka publikuar një foto ku ajo shfaqet me pamje shumë të kuruar dhe duket shumë në formë, teka vërejmë edhe grim më të rënduar se zakonisht.

E veshur me një jakne të çuditshme, Kaltrina befason me pamjen. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 12:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365776
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaltrina Selimi vesh jaknën me të çuditshme ndonjëherë! Kaltrina Selimi vesh jaknën me të çuditshme ndonjëherë!Rating: 4.8