Home / SHOWBIZ / Learta e vesh Njomzen me fustanin më të bukur dhe e publikon në këtë gjendje

Learta e vesh Njomzen me fustanin më të bukur dhe e publikon në këtë gjendje

Learta e vesh Njomzen me fustanin më të bukur dhe e publikon në këtë gjendje

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Vajzat e reja e Shyhretës janë bërë me më shumë ndjekës në rrjetet sociale se shumë këngëtare.

Por raportet që kanë mes vete janë në qendër të vëmendjes së fansave të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Në një fotografi që ka publikuar Learta, kunata e saj duket e veshur bukur me zgjedhjen e saj.

Se sa shumë e do Njomzën Learta e tregon kjo fotografi./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 9, 2018 11:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365675
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta e vesh Njomzen me fustanin më të bukur dhe e publikon në këtë gjendje Learta e vesh Njomzen me fustanin më të bukur dhe e publikon në këtë gjendjeRating: 4.8