Home / SHOWBIZ / Linda ‘sfidon’ nuset me këtë pamje, vesh dimi e dallamë dhe bën frizurë

Linda ‘sfidon’ nuset me këtë pamje, vesh dimi e dallamë dhe bën frizurë

Linda ‘sfidon’ nuset me këtë pamje, vesh dimi e dallamë dhe bën frizurë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Linda Morina është e ashtuquajtura këngëtare, e cila gjithmonë befason publikun me veprimet e saj, të cilat janë jo rallëherë të ҫuditshme.

Ajo shfaqet vazhdimisht me pamje interesante, shkruan ORAvip.

Linda është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të shumta.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me dimi dhe ka bërë një frizurë.

Dihet se Linda është e pa martuar, por këtë foto e ka bërë vetëm për qejfin e saj./ORAvip/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 1:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365830
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Linda ‘sfidon’ nuset me këtë pamje, vesh dimi e dallamë dhe bën frizurë Linda ‘sfidon’ nuset me këtë pamje, vesh dimi e dallamë dhe bën frizurëRating: 4.8