Home / SHOWBIZ / Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër

Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër

Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Edhe pse s’ka shumë kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, Ajkën, tashmë këngëtarja shqiptare po i dedikohet më tepër vetes dhe linjave të saj. Xhensila Myrtezaj së fundmi ka ndarë një video ku duket mjaft e zellshme në ushtrimet e palestrës.

Ajo ka befasuar të gjithë që edhe pse një nën e re duket në formë mjaft të mirë trupore. Pamja e saj e ka një shpjegim dhe veç gjeneve një rol mjaft të rëndësishëm e paska dhe palestra. Bravo për vullnetin!

The post Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 12:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365787
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestër Mahnit me format Xhensila Myrtezaj, poston momente gjatë stërvitjes në palestërRating: 4.8