Home / SHOWBIZ / Nëna e Teutës ka ditëlindjen, merr urimin emocionues nga e bija

Nëna e Teutës ka ditëlindjen, merr urimin emocionues nga e bija

Nëna e Teutës ka ditëlindjen, merr urimin emocionues nga e bija

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Teuta është ndër aktoret më të dashura dhe më të talentuara në Kosovë.

Teuta Krasniqi sot ka festë, kjo ngase nëna e saj, Edibja, feston ditëlindjen.

Aktorja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar nënën, ndërsa urimit ia ka shoqëruar edhe disa imazhe.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I TEUTËS, PA NDËRHYRJE:

“Më e shtrenja Mami, urime ditëlindja. Cdo kush që të njeh nga afër, i njeh virtytet tua të larta që ke. Je njeriu më i dashur, më human dhe me zemrën më të madhe që unë njoh. Ti që nuk njeh lodhje asnjëherë, që nuk njeh fjalë të keqe për askend, që je plot dashuri të pakusht dhe që kujdesin dhe përkushtimin ndaj familjes i ke te gavruara në shpirt.

Ti që e ke shpirtin e bardhë dhe zemrën e artë, më e dashura Mami, jemi të bekuar që të kemi në jetë.

Pac shëndet dhe lumturi gjithmonë, bashkë me gjithë familjen qe të duam pa fund.

Zoti të ruajt e të bekoftë

Të paçim gjatë”.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 6:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366026
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nëna e Teutës ka ditëlindjen, merr urimin emocionues nga e bija Nëna e Teutës ka ditëlindjen, merr urimin emocionues nga e bijaRating: 4.8