Home / SHOWBIZ / Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham

Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham

Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Atmosfera e Krishtlindjeve ka arritur edhe tek aktorja Farrah Abraham. Në këto ditë të ftohta, ajo ia ka dalë që të “ngrejë” temperaturat duke pozuar me bikini jeshile.

Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit! Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh.

Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit! Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh.

The post Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 24, 2018 9:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=392245
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham Një babagjyshe seksi si Farrah AbrahamRating: 4.8