Home / SHOWBIZ / Nuk do ta besoni në cilin vend e feston Blero ditëlindjen pa Afronën

Nuk do ta besoni në cilin vend e feston Blero ditëlindjen pa Afronën

Nuk do ta besoni në cilin vend e feston Blero ditëlindjen pa Afronën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Princesha Charlotte është vetëm 3 vjeç, por me të ardhura marramendëse

Këngëtari i njohur Blero sot feston ditëlindjen e 40-të, e natyrisht për të dhe njerëzit e tij të dashur, është ditë e veçantë.

Por, pavarësisht kësaj, Bleros nuk i bëjnë edhe aq përshtypje festat, andaj ditën e sotme e nisi si gjithë të tjerat, në palestër, shkruan Kosovarja.

Teksa po ushtronte, këngëtari deshi të tregojë se pavarësisht viteve, mosha ngelet thjeshtë një numër. Kujtojmë, se urimin më të përzemërt pa dyshim e mori nga e dashura e tij Afrona, e cila përkujdeset për çdo detaj kur vije në pyetje romanca mes dyshes.

Princesha Charlotte është vetëm 3 vjeç, por me të ardhura marramendëse

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 19, 2018 4:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=259209
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk do ta besoni në cilin vend e feston Blero ditëlindjen pa Afronën Nuk do ta besoni në cilin vend e feston Blero ditëlindjen pa AfronënRating: 4.8