Home / SHOWBIZ / Nusja e Graniti bëhet si kukull, por befason me ngjyrat interesante të grimit

Nusja e Graniti bëhet si kukull, por befason me ngjyrat interesante të grimit

Nusja e Graniti bëhet si kukull, por befason me ngjyrat interesante të grimit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Leonita e Granit Xhaka janë ҫifti më i dashur dhe më i përfolur nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Ata nuk hezitojnë që ka shfaqin dashurinë e tyre edhe publikisht, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale me postime të ndryshme dhe të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e grimosur me disa ngjyra më të hapur.

Edhe e tillë, Leonita po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 3:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365905
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Graniti bëhet si kukull, por befason me ngjyrat interesante të grimit Nusja e Graniti bëhet si kukull, por befason me ngjyrat interesante të grimitRating: 4.8