Home / SHOWBIZ / Sasa vishet me rroba të vajzës së saj, do t’iu befasojë me pamjen

Sasa vishet me rroba të vajzës së saj, do t’iu befasojë me pamjen

Sasa vishet me rroba të vajzës së saj, do t’iu befasojë me pamjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial, shkruan ORAinfo.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si adoleshente dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 22, 2018 10:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=356302
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sasa vishet me rroba të vajzës së saj, do t’iu befasojë me pamjen Sasa vishet me rroba të vajzës së saj, do t’iu befasojë me pamjenRating: 4.8