Home / SHOWBIZ / Shkurte Gashi e Dhurata Dora dalin së bashku, befasojnë me veshjen e tyre

Shkurte Gashi e Dhurata Dora dalin së bashku, befasojnë me veshjen e tyre

Shkurte Gashi e Dhurata Dora dalin së bashku, befasojnë me veshjen e tyre

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dhurata Dora dhe Shkurte Gashi janë dy këngëtare shumë të dashura për publikun.

Ato realizojnë projekte të shumta që rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Të dyja janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto në të cilën shihen së bashku.

Si gjithmonë të dyja po duket tejet të bukura edhe pse janë shfaqur të thjeshta./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 21, 2018 9:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=355468
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shkurte Gashi e Dhurata Dora dalin së bashku, befasojnë me veshjen e tyre Shkurte Gashi e Dhurata Dora dalin së bashku, befasojnë me veshjen e tyreRating: 4.8