Home / SHOWBIZ / S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe?

S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe?

S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

S’ka pak ditë që ka kaluar festa e Halloweenet, por mesa duket ende vijojnë tentimet për të ndryshuar look. Ka qenë pikërisht ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi, e cila ka befasuar së fundmi me postimin e saj.

Ajo ka treguar se idhulli i saj është aktorja Marylin Monroe dhe ka dashur t’i ngjajë sadopak asaj në pamje. Me anë të në postimi ajo ka treguar ngjashmërinë me ikonën e bukurisë femërore duke krahasuar dy fotografitë. Duke e parë të grimuar në këtë mënyrë duket qartë ngjashmëria mes tyre.

The post S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 11:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=365767
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe? S’po e dallojmë dot! Rike Roçi identike me Marilyn Monroe?Rating: 4.8