Home / SHOWBIZ / U nda nga bashkëshorti, ja çfarë marrëdhënie ka sot Adrola me të

U nda nga bashkëshorti, ja çfarë marrëdhënie ka sot Adrola me të

U nda nga bashkëshorti, ja çfarë marrëdhënie ka sot Adrola me të

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adrola Dushi ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net.Ajo ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, si dhe foli edhe për ish-bashkëshortin.

Në këtë rast, Adrola e cila është ndarë tash e sa vite me të, tregon se çfarë raporti ka me Edisin.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni përgjigjen e Adrola Dushit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 17, 2018 9:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=295003
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U nda nga bashkëshorti, ja çfarë marrëdhënie ka sot Adrola me të U nda nga bashkëshorti, ja çfarë marrëdhënie ka sot Adrola me tëRating: 4.8