Home / SHOWBIZ / Xhesika në darkë romantike e veshur me komplete, tregon trupin me tatuazha

Xhesika në darkë romantike e veshur me komplete, tregon trupin me tatuazha

Xhesika në darkë romantike e veshur me komplete, tregon trupin me tatuazha

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arta Nitaj vazhdon të mbetët si një ndër femrat më atraktive të show bizzit.

Ajo morri famë nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ edhe këtë herë ka ‘çmendur’ me pozën e fundit.

Arta u shfaq e veshur në të zeza ndërsa dukej tejet seksi dhe më në formë se kurrë më parë.

Ndryshe, aktorja ka kohë që nuk është pjesë e serialit ‘O Sa Mirë’, ajo kohëve të fundit e ka sfiduar vetën edhe si moderatore.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 5:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365972
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xhesika në darkë romantike e veshur me komplete, tregon trupin me tatuazha Xhesika në darkë romantike e veshur me komplete, tregon trupin me tatuazhaRating: 4.8