Home / SHOWBIZ / “Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, Almeda në pritje të ëmbël

“Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, Almeda në pritje të ëmbël

“Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, Almeda në pritje të ëmbël

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Almeda Abazi ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë! Bukuroshja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Tolgahan Sayisman.

Për revistën “Who”, Almeda është shprehur se është shumë e lumtur dhe si besimtare e devotshme që është , falenderimet e para ia dedikon Zotit.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, është shprehur ajo.

Ashtu siç raportuan edhe mediat turke, Almeda është në javët e para të pritjes së ëmbël dhe zbuloi se ishte shtatzënë gjatë një kontrolli rutinë në spital.

The post “Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, Almeda në pritje të ëmbël appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 23, 2018 3:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=356549
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, Almeda në pritje të ëmbël “Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, Almeda në pritje të ëmbëlRating: 4.8