Home / SPORT / Barcelona dënon Dembele, kjo është arsyeja

Barcelona dënon Dembele, kjo është arsyeja

Barcelona dënon Dembele, kjo është arsyeja

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mesfushori i Barcelonës, Ousmane Dembele është trajnuar me shokët e tij këtë të shtunë, por ai është jashtë për sfidën me Betisin.

Frencezi goditi titujt e gazetave, këtë javë pasi që ai njoftoi shumë vonë klubin, se nuk ndihej mirë dhe nuk mund të stërvitej të enjten e kaluar, raporton Marca, përcjell ORAinfo.

Nuk ishte hera e parë që Dembele kishte thyer rregullat mbi stërvitjen dhe se kishte mbërritur me vonesë në raste tjera.

Të premten ai u trajnua në palestër, por tani ai është gati që të luaj kundër Betisit, por që sipas të gjitha gjasave trajneri e ka lënë jashtë formacionit shartues.

Ndërkaq të gatshëm të luajnë janë edhe Lionel Messi dhe Samuel Umititi. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 7:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366040
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Barcelona dënon Dembele, kjo është arsyeja Barcelona dënon Dembele, kjo është arsyejaRating: 4.8