Home / SPORT / Barcelona gjen zëvendësuesin e Piques në Brazil

Barcelona gjen zëvendësuesin e Piques në Brazil

Barcelona gjen zëvendësuesin e Piques në Brazil

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Barcelona nuk ka të ndalur me sjelljen e talentëve të rinj në ‘Camp Nou’.

Gazeta spanjolle ‘Mundo Deportivo’ ka shkruar se Barcelona është duke ndjekur talentin 19-vjeçar të Corinthias Leo Santos.

Mbrojtësi është një lojtar që mund të lojë në shumë pozicione dhe shikohet si zëvendësuesi ideal i Gerrard Piquet

Gjithsesi në këtë mes pritet të futet edhe Real Madrid.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 12:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365771
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Barcelona gjen zëvendësuesin e Piques në Brazil Barcelona gjen zëvendësuesin e Piques në BrazilRating: 4.8