Home / SPORT / Befasia e madhe: Bonucci nuk do të startojë nesër kundër Milanit?

Befasia e madhe: Bonucci nuk do të startojë nesër kundër Milanit?

Befasia e madhe: Bonucci nuk do të startojë nesër kundër Milanit?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Derbi italian në mes Milanit dhe Juventusit do të fillojë nesër nga ora 20:30.

Të dy skuadrat do të luajnë për fitore.

Juventus dëshiron që përmes fitores të përforcojë pozitën e parë në tabelë, përderisa Milani përmes fitores dëshiron të mbajë pozitën e katërt, vend ky që i siguron pjesëmarrje në Ligën e Kampionëve, përcjell ORAinfo.

Ekipi i Massimiliano Allegrit ka qenë pothuajse i përsosur deri më tani këtë sezon në Serie A dhe pritet të jetë një lojë e vështirë për Milanin e Rino Gattuso.

Trajneri i Juventusit, Allegri ka vendosur të mos fillojë nesër ndeshjen me Leonardo Bonucci kundër ekipit të tij të mëparshëm.

Sipas raporteve të fundit, duket sikur kjo mund të jetë fillimi i formacionit të bianconerëve.:

Formacioni i mundshëm i Juventusit: Szczesny; Anulo, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Matuidi; Dybala, Ronaldo, Mandzukic. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 10:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366101
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befasia e madhe: Bonucci nuk do të startojë nesër kundër Milanit? Befasia e madhe: Bonucci nuk do të startojë nesër kundër Milanit?Rating: 4.8