Home / SPORT / Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi

Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi

Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mauro Icardi është një nga liderët e Interit këtë sezon.

Ai po kërkon ta udhëheq ekipin drejt një suksesi, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, e ardhmja e sulmuesit argjentinas nuk mund të jetë tek neroazzurët, por në Angli.

Sipas gazetës, Daily Star, ekipi nga Premier Leauge, Chelsea janë shumë serioz më përpjekjet e tyre dhe janë të gatshëm të paguajn 100 milion euro për shërbimet e tij./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 4:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365937
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro IcardiRating: 4.8