Home / SPORT / Çmenden tifozët ‘Kuq e Zi’, Mbappe vesh fanellën e Milanit

Çmenden tifozët ‘Kuq e Zi’, Mbappe vesh fanellën e Milanit

Çmenden tifozët ‘Kuq e Zi’, Mbappe vesh fanellën e Milanit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sulmuesi francezm Kylian Mbappe, tani është ndër lojtarët me të mirë në botë. Mbappe ende pa i bërë 19 vjet është bërë lojtari i dytë me i shtrenjt në botë.

Ai vitin e kaluar është blerë nga PSG për hiq me pak se 200 milionë euro.

Por kur ishte fëmijë, Mbappe duket se e pëlqente ekipin nga Serie A, Milan.

Një video e vitit 2011 e një fëmije, i cili ka të veshur fanellën e Milanit, me emrin e brazilianit Robinho mbrapa.

Ai fëmijë tani është ndër lojtarët më të mirë në botë, Kylian Mbappe i Paris Saint-Germainit, shkruan Express.

Ai shihet në këtë video duke luajtur me shokë në një fushë të tërë me pluhur.

Mirëpo ai tani është fitues i Kupës së Botës me Francën, dhe pretendon të bëhet lojtari më i mirë në botë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 9, 2018 11:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365665
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çmenden tifozët ‘Kuq e Zi’, Mbappe vesh fanellën e Milanit Çmenden tifozët ‘Kuq e Zi’, Mbappe vesh fanellën e MilanitRating: 4.8