Home / SPORT / Do të befasoheni se si po duket Sergio Aguero para Derbit me Man Utd !

Do të befasoheni se si po duket Sergio Aguero para Derbit me Man Utd !

Do të befasoheni se si po duket Sergio Aguero para Derbit me Man Utd !

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Para derbit të shumëpritur mes Manchester Cityt dhe Manchester Utd të dielën pasdite, Aguero ka bërë një ndryshim.

Ai ka vizituar frizerin e tij duke i kërkuar atij që t’ia ndryshoj pamjen, përcjellë ORAinfo.

Sulmuesi Sergio Aguero ka vendosur që t’i lyej flokët me ngjyrë të kaltër, njësoj si ngjyra e ekipit të tij.

Aguero me një postim në Instagram, kishte shpërndarë foton e tij duke i pyetur tifozët e Cityt se si po iu duket atyre stili i ri i flokëve./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 5:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365968
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do të befasoheni se si po duket Sergio Aguero para Derbit me Man Utd ! Do të befasoheni se si po duket Sergio Aguero para Derbit me Man Utd !Rating: 4.8