Home / SPORT / Formacioni befasues i Napolit kundër Genoas

Formacioni befasues i Napolit kundër Genoas

Formacioni befasues i Napolit kundër Genoas

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Napoli do të ndeshet me Genoan në udhëtim duke filluar nga ora 20:30 në kuadër të javës së 12-të në Serie A.Napoli është në pozitën e tretë në renditje me pikë të njëjta me Interin, nga 25, kurse Genoa është në pozitën e 14-të me 14 pikë, shkruan Gazeta Express.

Nesër Juventusi luan si mysafir ndaj Milanit, dhe skuadra e Carlo Ancelottit shpreson në lëshim të pikëve nga “Zonja e Vjetër” në mënyrë që t’i afrohet më shumë kreut të tabelës. Juve është në pozitën e parë me 31 pikë.

Në katër ndeshjet e fundit mes dy skuadrave, napolitanët kanë fituar tre herë, kurse një ndeshje ka përfunduar pa fitues.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 8:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366060
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Formacioni befasues i Napolit kundër Genoas Formacioni befasues i Napolit kundër GenoasRating: 4.8