Home / SPORT / ‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër

‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër

‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

I janë bërë abuzime të shumta raciste në rrjetet sociale, e ndaj tyre Balotelli ka dalur me një reagim tejet të ashpër.

Ai i ks quajtur të sëmurë ata që po e bëjnë këtë.

Sulmuesi i Nices dhe Italisë i kopjoi disa mesazhe tejet fyese që i kishte marrë nga një përdorues italian në tregimin e tij në Instagram dhe pastaj përgjigjen e tij.

“Ju jeni pjesa e sëmurë e botës! Më keni tërbuar tani. M’i thoni këto gjëra në fytyrë. Ta shohim nëse ekrani i kompjuterit apo telefoni do t’ju mbrojë pastaj”, shtoi ai.

“(p.s. Mos më shkruani për të më thënë ‘lëre të kalojë’ sepse jo! JO DHE JO. MJAFT TANI!)”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 3:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365926
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër ‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpërRating: 4.8