Home / SPORT / Lamtumirë Manchester United, lojtari i njohur transferohet në Serie A

Lamtumirë Manchester United, lojtari i njohur transferohet në Serie A

Lamtumirë Manchester United, lojtari i njohur transferohet në Serie A

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mungesa e hapësirës tek Manchester United, ka bërë qe mbrojtësi Italian, Matteo Darmian të kërkojë largimin nga Manchester United.

Destinacioni më i mundshëm për të është italia, me thujse të gjitha klubet ‘big’ që presin të nënshkruajnë me të.

Klubet që po shfaqin më shumë interes për momentin janë Roma dhe Inter, por edhe Juventus nuk mbetet pas, shkruan syri.

Darmian u largua nga Torino për tek United para disa seonesh, por jo çdo gjë ka shkuar ashtu siç e priste.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=365750
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lamtumirë Manchester United, lojtari i njohur transferohet në Serie A Lamtumirë Manchester United, lojtari i njohur transferohet në Serie ARating: 4.8