Home / SPORT / Nuk e mori në Beograd, tani Jurgen Klopp e ‘shpërblen’ Xherdan Shaqirin

Nuk e mori në Beograd, tani Jurgen Klopp e ‘shpërblen’ Xherdan Shaqirin

Nuk e mori në Beograd, tani Jurgen Klopp e ‘shpërblen’ Xherdan Shaqirin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Jurgen Klopp nuk e mori në Beograd lojtarin shqiptar, Xherdan Shaqirin në ndeshjen e vlefshme për ndeshjen e 4 të Ligët se Kampionëve.

Kjo nxitir reagim të tifozët e Liverpool.

E skuadra e trajnerit Jurgen Klopp në javën e 12-të të Premierligës e pret në shtëpi Fulhamin.

Ndeshja mes Liverpool dhe Fulham luhet ditën e diel në ‘Anfield Road’ me fillim nga ora 13:00.

Pas gabimit në përzgjedhjen e lojtarëve për ndeshjen ndaj Crvena Zvezdës, trajneri Jurgen Klopp tani ka vendosur që të startojë me Xherdan Shaqirin.

‘The Guardian’ parasheh që Xherdan Shaqiri të jetë titullar në ndeshjen kundër Fulhamit në Anfield, së bashku me Firminon, Salah dhe Mane, përcjell lajmi.

Liverpool pas 11 javëve në Premierligë numëron 27 pikë, me tetë fitore dhe tre barazime.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 12:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365790
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk e mori në Beograd, tani Jurgen Klopp e ‘shpërblen’ Xherdan Shaqirin Nuk e mori në Beograd, tani Jurgen Klopp e ‘shpërblen’ Xherdan ShaqirinRating: 4.8