Home / SPORT / Tifozët e Leicesterit në lot për Khun Vichai, ish-pronarin e klubit

Tifozët e Leicesterit në lot për Khun Vichai, ish-pronarin e klubit

Tifozët e Leicesterit në lot për Khun Vichai, ish-pronarin e klubit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Pamje prekësse për ish-Presidentin e ekipit të Leicesterit.

Vichai Srivaddhanprabha u shfaq sot në King Poëer këtë pasdite, para fillimit të ndeshjes mes Leicester dhe Burnleyt.

Heshtja ra në stadium pasi që ata panë videon, për pesë minuta dhe se shumica e njerëzve ishin me lot në sy, siҫ raporton BBC, përcjell Orainfo.

Kjo ishte ndeshja e tyre e parë prej se ndërroi jetë presidenti i tyre nga një aksident me helikopter në stadium.

Kujtojmë se javë më parë Presidenti i Leicester kishte pësuar një aksident me helikopterin e tij në afërsi të stadiumit, gjë kjo që u bë shkas që ai të ndërroj jetë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 6:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366003
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tifozët e Leicesterit në lot për Khun Vichai, ish-pronarin e klubit Tifozët e Leicesterit në lot për Khun Vichai, ish-pronarin e klubitRating: 4.8