Home / SPORT / Tifozët e Milanos të gatshëm për ta fyer Bonuccin nesër!

Tifozët e Milanos të gatshëm për ta fyer Bonuccin nesër!

Tifozët e Milanos të gatshëm për ta fyer Bonuccin nesër!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kthimi i Leonardo Bonuccit në San Siro pas një sezoni si kapiten i Milanit për tu kthyer prapë tek Juventusi këtë verë do të ndodhë nesër në mbrëmje.

Gazetta dello Sport, mori në konsiderat situatën dhe foli për të në edicionin e saj aktual.

Gazeta u shpreh se Bonucci ka vepruar si një profesionist i ndershëm edhe në Millano, shkruan ORAinfo.

Aty thuhet se ka ndërtuar një marrëdhënie të shkëlqyer me Gattuson, ku dhe u përfol se ata kishin pasur një telefonat.

Për ta zhvendosur ekuilibrin për Bonuccin doli të jetë e pamundur. Në fakt Milano as që ishte i krahasueshëm me Juventusin për të pasi që ai dhe familja e tij nuk u vendosën kurrë në Milano.

Eksperimenti i tij në Milano zgjati pak, në nëntor fëmijët e tij u tërhoqën nga shkollat e tyre dhe u kthyen në Torino, ndërsa Bonucci, ndonjëherë qëndronte në hotel e ndonjëherë flinte në Milanello.

Një dëshmi tjetër është që asnjë ndjenjë nuk e ka lidhur me qytetin e Milanos, të cilin ai e konsideroi si shumë të shpërndarë dhe me pak njerëz sesa në Torinon e tij.

Nuk ka dyshime për mirëpritjen që Bonucci do ta marrë nesër, i cili është i pari që pret fërkime dhe deri më tash ka dalur disa shenja kundër tij.

Tifozët e Milanos nuk do ta falin kurrë atë pasi që ai kishte konsideruar Milanon si një plan të dytë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 6:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366022
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tifozët e Milanos të gatshëm për ta fyer Bonuccin nesër! Tifozët e Milanos të gatshëm për ta fyer Bonuccin nesër!Rating: 4.8