Home / VIDEO / Do të shkriheni së qeshuri, këtyre njerëzve iu ‘hinë ethet n’bark’ nga ura më e frikshme në botë

Do të shkriheni së qeshuri, këtyre njerëzve iu ‘hinë ethet n’bark’ nga ura më e frikshme në botë

Do të shkriheni së qeshuri, këtyre njerëzve iu ‘hinë ethet n’bark’ nga ura më e frikshme në botë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një video e cila po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale është momenti kur njerëzit frikësohen me të madhe nga ura prej qelqit.

Ura nga qelqi ndodhet në Kinë dhe shumë vizitorë çdo ditë shkojnë të shohin këtë mrekulli, transmeton lajmi.net

Por, kjo nuk është ide e mirë për të gjithë ata që kanë frikë nga lartësitë dhe nuk i besojnë shumë qelqit.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se si frikësohen njerëzit kur hypin në këto ura dhe kjo video do iu bëjë të shpërtheni në të qeshura./Lajmi.net/

https://web.facebook.com/rajashamri/videos/10160502381990134/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com September 29, 2018 12:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=338761
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do të shkriheni së qeshuri, këtyre njerëzve iu ‘hinë ethet n’bark’ nga ura më e frikshme në botë Do të shkriheni së qeshuri, këtyre njerëzve iu ‘hinë ethet n’bark’ nga ura më e frikshme në botëRating: 4.8