Home / BOTA / Rasti i vajzës që tronditi të gjithë, shikoni ҫfarë po ndodh sot

Rasti i vajzës që tronditi të gjithë, shikoni ҫfarë po ndodh sot

Rasti i vajzës që tronditi të gjithë, shikoni ҫfarë po ndodh sot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Në Tiranë po marshohet kundër keqpërdorimit të vajzës së re.

Dhjetëra pjesëtarë të shoqërisë civile kanë marshuar sot në Tiranë kundër keqpërdorimit ndaj grave dhe vajza, duke marrë shkasë nga rasti i 13 vjeçares nga Kavajë.

Me një banderolë të madhe me një hashtag, ata po marshojnë në drejtim të Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Më shumë se një javë më parë u publikua skandali në shkollën publike “Rilindja”, në Kavajë ku një vajzë 13 vjeçe ishte keqpërdorur nga rreth 8 djem të shkollës.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 10, 2019 2:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=421887
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rasti i vajzës që tronditi të gjithë, shikoni ҫfarë po ndodh sot Rasti i vajzës që tronditi të gjithë, shikoni ҫfarë po ndodh sotRating: 4.8