.
Tuesday , July 16 2019
Home / LIFESTYLE / Pse më së vështiri janë Peshqit në horoskop për t’u kuptuar

Pse më së vështiri janë Peshqit në horoskop për t’u kuptuar

Pse më së vështiri janë Peshqit në horoskop për t’u kuptuar

Peshqit e kanë një aftësi të mahnitshme për t’i fshehur mendimet nga pjesa tjetër e botës.

Këta njerëz janë xhentilë, të dashur dhe të kujdesshëm. Disa thonë se zemrat e tyre janë të ndërtuara nga ari, por ata gjithashtu ballafaqohen me emocione të rënda dhe mendime, transmeton Telegrafi.

Peshqve u pëlqen të ikin nga realiteti dhe të fshihen në botën e tyre të thellë të brendshme.

Ekspertët madje thonë se Peshqit janë ëndërrimtarët e Horoskopit. Por, mos të harrojmë se ata gjithashtu janë super kreativë.

Sidoqoftë, çfarë i bën Peshqit shumë të vështirë për t’i kuptuar?

I mbajnë gjërat në veti
Peshqit vërtet nuk gjejnë fjalë për t’i shprehur nevojat dhe emocionet që i kanë. Ata shpenzojnë shumë kohë në botën e tyre dhe disa njerëz nuk mund t’iu afrohen. Ata përpiqen të bëhen më të hapur, por vërtet u nevojitet pak kohë për ta bërë këtë.

Ikin nga realiteti
Jeta lëvizë shumë shpejt dhe Peshqit e kanë të vështirë ta ndjekin atë. Prandaj iu pëlqen të ikin nga realiteti dhe ta shijojnë komoditetin e mendimeve që i kanë.

Frikësohen nga lëndimi
Ata janë zemërgjerë dhe dëshirojnë të afrohen me tjerët, por frikësohen nga lëndimet. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454867
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pse më së vështiri janë Peshqit në horoskop për t’u kuptuar Pse më së vështiri janë Peshqit në horoskop për t’u kuptuarRating: 4.8