Home / LIFESTYLE / Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video)

Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video)

Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Barbara Palvin grimohet për dhjetë minuta

Manekinia hungareze (25), Barbara Pavlin, e cila ka filluar të merret me modelim si tinejxhere, është edhe më shumë në qendër të vëmendjes pasi që është zbuluar që është zëvendësim zyrtar i Adriana Limas në ekipin e engjëjve, transmeton Telegrafi.

Ndërkohë, kjo bukuroshe ka qenë fytyrë e shtëpive të modës: Chanel, Gas, Peplay, Pink, L’oreal, ishte edhe pjesë e video-tutorialit Elle.

Me më shumëse 12 milionë ndjekës në Instagram, Barbara përdor këtë rrjet shoqëror për ta ndarë kuptimin që ka për humor, duke ofruar një pjesëz të marrëdhënies së saj me të dashurin Dilan Sprouse.

Në tutorialin Elle, Barbara ka arritur të bëjë komplet grimin për të dalë nga shtëpia për vetëm 10 minuta.

Shikoni videon dhe mësoni përse nuk ka përdorur karminin ngjyrë të trëndafiltë, në të cilin në vende jokonvencionale përdor bazën, dhe përse mendon që uji i ftohtë është i domosdoshëm për kurën e fytyrës.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 11, 2019 9:43 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451010
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video) Shikoni si duket engjëlli i ri dhe bukuroshja natyrale e Victoria’s Secret (Video)Rating: 4.8