.
Friday , July 19 2019
Home / LIFESTYLE / Ushtroni në dhomën e ditës: Programi special shkrin kilogramët dhe përshpejton metabolizmin (Video)

Ushtroni në dhomën e ditës: Programi special shkrin kilogramët dhe përshpejton metabolizmin (Video)

Ushtroni në dhomën e ditës: Programi special shkrin kilogramët dhe përshpejton metabolizmin (Video)

Kombinimi i ushtrimeve të barkut, i pompave dhe galiç trupin tuaj do ta çojnë në top-formë

Trajnimi gjithsesi do të ndezë metabolizmin tuaj dhe në një kohë të shkurtër do të mundësojë që të digjni sasi të mëdha kalorish, transmeton Telegrafi.

Ky trajnim është i intensitetit shumë të lartë, ndërkaq kombinimi i ushtrimit galiç, i pompave dhe i ushtrimeve të barkut do t’ju ndihmojë që të humbni disa kilogramë të fundit të cilët ju ndajnë nga trupi perfekt për plazh.

Instruktorja Astrid Swan, ju prezanton trajnimin intensiv, të cilin mund ta bëni kudo qoftë, në hapësirën e qëndrimit ditor, por edhe në plazh.

Për këtë trajnim nuk ju nevojiten kurrfarë rekuizitash, ndërkaq është i shkëlqyeshëm sepse do t’ju rritë numrin e rrahjeve të zemrës dhe vetvetiu do të digjini sasi të mëdha kalorish.

Kjo mënyrë e ushtrimit është kombinimi i ushtrimeve të forcës me kardio, ndërkaq për 25 minuta do të bëni ngrohjen, do të bëni trajnimin dhe do të lëvizni.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 10:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=446818
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ushtroni në dhomën e ditës: Programi special shkrin kilogramët dhe përshpejton metabolizmin (Video) Ushtroni në dhomën e ditës: Programi special shkrin kilogramët dhe përshpejton metabolizmin (Video)Rating: 4.8