Home / KOSOVA / Aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë, reagon Haradinaj

Aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë, reagon Haradinaj

Aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë, reagon Haradinaj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ramush Haradinaj ka reaguar pas aksidetit shumë të rëndë të trafikut.

Ai ka thënë se ndihet i tronditur nga aksidenti me fatalitet që ndodhi në autostradën Shkup- Tetovë.

Sipas tij, kjo tragjedi ka prekur shumë familje derisa ka shumë persona që humbën jetën e dhjetra të lënduar.

“I tronditur nga aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë. Një tragjedi që po prekë shumë familje, me dhjetëra të lenduar e për fat të keq shumë persona humbën jetën. Ngushëllime të sinqerta për familjet që humbën më të dashurit e tyre dhe shërim sa më të shpejtë për të lënduarit. RH”, ka shkruar Haradinaj.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 8:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424368
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë, reagon Haradinaj Aksidenti me fatalitet në autostradën Shkup-Tetovë, reagon HaradinajRating: 4.8