Home / KOSOVA / Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë

Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë

Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dalin pamjet se si doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë.

Aksidenti tragjik deri tani, sipas raportimeve të mediave në Maqedoni, ka lënë të vdekur 14 persona dhe dhjetëra të lënduar

Kjo është fotografia e cila thuhet se autobusi ka dalë nga rruga. Rruga Shkup – Tetovë afër fshatit Llaskarcë, ku autobusi ka dalë në drejtim të kundërt e më pas ka rënë në rrugën e vjetër afër fshatit Llaskarcë ku humbën jetën 14 udhëtarë dhe shumë të lënduar, përcjell TS.

Ndryshe pas aksidentit tragjik sot dhe nesër në Maqedoni është ditë zie ndërsa tre ditë në Gostivar.

Trupat e viktimave vazhdojnë të qëndrojnë në obduksion e më pas do të identifikohen dhe në fund do t’u dorëzohen familjeve.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:02 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424592
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarë Dalin Pamjet: Kështu doli nga rruga autobusi në Maqedoni ku humbën jetën 14 udhëtarëRating: 4.8